If you are Rusher,
please follow me on Twitter
@Kattie_Skittles.
Thank you.

Rozhovor se Stephenem Kramer Glickmanem o BTR

27. prosince 2012 v 22:45 | *KKRusher |  Interviews
Není to sice nejnovější ,je to z 10.prosince ,ale to vůbec nevadí....
Mám tu rozhovor se Stephenem,na otázky se ptalo ClevverTV :)jo a trošku jsem ho zkrátila ,snad neva :D :


Jste fanoušek "Big Time Rush"? Pak se budete určitě chtít podívat na náš nový chat s veselým Stephenem Kramer Glickmanem.

Season 3 z BTR se probíhá a brzy gang zamíří zpět k filmové sezóně 4. Museli jsme chatovat se Stephenem o všem o show, co se opravdu děje v zákulisí, a jeho super cool nových projektech.

Stephen: Opravdu jsem si užil Bel Air Rush, protože já jsem vyvěsil ven s Alfonsem Ribeiro z Fresh Prince, Fabiem, Rachel Crow a tygrem ve stejný den. To byla TON legrace. Ale moje oblíbená epizoda sezóny 3 byl Big Time Crash, protože jsem se dostal do hostování s Ciara Bravo a musíme hrát sami. To bylo docela milé!

CTV:Můžete nám říct nějaké bláznivé věci,které dělal když jste byl jako Gustavem. Jaký byl váš oblíbený kousek, nebo věc, kterou jste dostal udělat?
S: Nejlepší kousek někdy byl dostat přejet Snoop Dogga v Big Time Vánoce. Snoop Dogg může běžet na mě KDYKOLIV.

CTV:Jaká je vaše oblíbená věc na hraní Gustava?
S: Jsem opravdu rád za jeho oblečení. Vždycky jsem byl velkým fanouškem hip hop oblečení a jsem vždy mimo kontrolu značek, jako Trap House, Diamond, Pink Dolphin aby viděli, co se dá sehnat. Ale během první sezóny se jeden z mých snů splnil, když jsem dostal od Sponzorů LRG, protože Gustavo nosí LRG. Byl jsem sponzorován LRG již téměř ani čtyři roky a vedou mě svěží na všech velkých červených kobercech. To je dost nemocný! Také většina mikin,které nosím na show byly ručně vyráběné jedním z druhů jen pro mě stejnými lidmi, které tvoří Lady Gaga kostýmy.
CTV:Co se děje za scénou s BTR. Líbí se vám vytáhnout hodně žertů? Jakékoliv jam sessions?
S: Vy to víte! Kendall je jam session král. Hrál jsem na klavír po dobu 30 let tak ho a já jam po celou dobu. Ten kluk je sladká Guitarist.
Pokud jde o žertíky, nejlepší vtip ,který se stal byl před několika lety. Carlos právě viděl Paranormal Activity film a velmi se bál duchů. Jednou v noci tam byl výpadek proudu na parkovišti a všichni řekli,že půjdou domů. Logan a já jsme šli do Carlosovy šatny a schovali jsme se ve tmě. Když Carlos vstoupil do místnosti pomocí jeho mobilního telefonu jako vodítko pro způsob, skočili jsme se na něj. Vykřikl a rozběhl se pryč křičí "víte, já mám strach z démonů!!"

Nejlepší vtip vůbec.

CTV:Big Time Rush byl pro Nickelodeon velký. Co je na show, která si myslíte, že lidé opravdu milují?
S:Moji psi!! Ty děti jsou tak talentovaní! Žádná jiná síť nemá to, co máme. Čtyři kluci, že umí zpívat, jsou úžasně sladcí svým příznivcům, mohou tančit, mohou působit, mohou napsat písně, které jsou k popukání a mohou vyhodit reproduktory ven! Tyto chlapce, aby tato show údeřila a jsem velmi hrdý na to, aby mohli volat jim moji přátelé ... nebo moje psy. Lol

CTV: Nějaká zpráva pro fanoušky?
S: Věřte v sebe sama.Neposlouchejte ti co nenávidějí.Každý ví,že ti co nenávidějí skončí u práce na čerpací stanici.Tak co na ten rozhovor říkáte? :D Docelá vtipné....dalo mi to dost práce i když pár věcem na tom ještě trochu nerozumím :D ,snad něco z toho aspoň trochu pochopíte .
Ta poslední věta je nej :))) ....nebo ta kde Stephen vypráví o tom vtípku co udělal s Loganem Carlosovi :DDD .Bych u toho umírala smíchy :D :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama