If you are Rusher,
please follow me on Twitter
@Kattie_Skittles.
Thank you.

Big Time Kisses - Story

1. ledna 2013 v 1:32 | *KKRusher
Tak jsem se donutila k tomu abych psala jednotlivé příběhy o BTR :D ...vysvětlení: Je děsná nuda :D .

Šla jsem ještě rozespalá ze schodů dolů do přízemí...slyším povědomé hlasy.
Dojdu až dolů a vidím jak se moje kamarádky Luci,Neli,Orny a Lůca baví s Loganem.
Lůce se strašně líbil,myslela si ,že to nevím,ale vím stejně jako to ví i on.
Ale dělal jako,že neví ,že s ním flirtuje.Když jsem viděla jak se o to tolik snaží myslela jsem ,že vybuchnu smíchy.On to vůbec neuměl předstírat,bylo vidět jak je nervózní a s Lůci nespustil vůbec oči. Najednou slyším,že za mnou někdo pomalu jde.
Otočím se a byla to moje další kámoška Péťa . "Ahooj!" řekla jsem jí radostně."Pssssst!" napomenula mě a tahala mě za ruku po schodech dolů,kde byly toalety.Udiveně jsem se jí nechala vést.Pak když jsme byly u dveřích mi tiše řekla: "Poslouchej.."
a já přikývla . Slyšela jsem jak se Kendall a James o někom baví....pak tam padlo moje jméno.Bavili se o mně!Dál jsem poslouchala.Ale jenom chvílema jsem slyšela co si říkají.Bavili se o....ehm líbání!O mně a o líbání!Pak jsem slyšela jak jde jeden z nich ke dveřím a páka se pohnula.Péťa mě bleskurychle odtáhla na dívčí toalety ,které byli hned vedle.
"Co to mělo jako bejt?!" podrážděně jsem se jí zeptala."Mě se radši ani neptej...já nevím.Třeba tě-" "Jo,ale já vím přesně co to mělo bejt!!Prostě.....prostě má jinou holku..a to jsem si fakt myslela,že spolu chodíme." naštvaně jsem odešla a jako náhodou jsem se srazila s Kendallem.Omluvil se mi ,ale já to ignorovala.A s pláčem jsem běžela po schodech zpátky nahoru do pokoje.Sedla jsem si na postel a ještě víc jsem se rozbrečela."Ahoj,už je po 13.hodině....nechceš se jít najíst?..." vtrhl do mého pokoje Kendall a zeptal se mě...potom se zarazil.Viděl mě celou ubrečenou.A já jsem mu neodpovídala,jenom jsem se dívala do zdi,která byla naproti mně.Přišel a sedl si ke mně na postel a zeptal se :"Co se stalo?" "Jako bys to nevěděl." odpověděla jsem a přitom zadržovala další slzy."Nevím...jak bych to měl vědět?" se zeptal udiveně."Já tě slyšela....slyšela jsem to, co sis říkal s Jamesem na záchodě!" vyhrkla jsem."Aha..." reagoval Kendall nervózně."Proč jsi mi neřekl,že máš holku?!" znovu na mě přišel příval citů."Jakou holku?!O čem to mluvíš?" vyhrkl ze sebe jako by o ničem nevěděl."Ehm....přece máš nějakou holku ne?!"
"Jo,jo to mám..." potom co odpověděl jsem už byla na pokraji toho abych se opět silně rozbrečela,pak ale řekl: "Mám přece tebe!" spadl mi kámen ze srdce. "Počkej ty sis myslela,že se bavim o nějaký holce?!To si děláš srandu ne?!" "No...tak trochu jsem si to myslela." ...nato Kendall vzdychl: "Ale já jsem se bavil o tobě...takže si mi tak trochu zkazila plány..."
"Jaký plány?" zvídavě jsem se zeptala ."Tyhle plány..." pomalu se ke mně přibližoval a pak mě poprvé políbil.
Zdálo se to jako půl vteřiny,přitom to možná trvalo takových 15 vteřin.Ale bylo to úžasný.Pak jsme se jeden na druhého usmáli.A užívali jsme si toho pocitu."Promiň.....mrzí mě to,byla jsem úplně blbá a nevěděla jsem,že se to týká mě..příště nebudu dělat ukvapený závěry." omluvila jsem se."To je v pohodě." potvrdil,obejmul mě a já jeho taky.Pak jsme šli dolů kde jsme potkali Lůcu jak se líbá s Loganem."Em...tak my radši půjdem." trapně jsem prohlásila a s Kendallem jsem se chytla za ruku a šli jsme z naší obrovské vily na pláž....na pláži jsme buď leželi na dece a povídali si nebo jsme se smáli. A při západu slunce jsme se procházeli po jejím břehu.Kdo ví jak to nakonec dopadne s Lůcou a Loganem.... ;)) .
A všimla jsem si,že mezi Luci a Carlosem to taky pěkně docela jiskří...kdo ví :D .


Story by: *KKRusher
Nekopírovat!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mrsluci your sb mrsluci your sb | Web | 2. ledna 2013 v 13:59 | Reagovat

supeer stoory!! :D

2 bigtimerushnews bigtimerushnews | 3. ledna 2013 v 13:56 | Reagovat

[1]:  :D děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama