If you are Rusher,
please follow me on Twitter
@Kattie_Skittles.
Thank you.

Interviews

Kendall Schmidt at 1D: This Is Us premiere [ New York - Video from Cambio ]

30. srpna 2013 v 1:05 | *KKRusher
Na YouTube jsem ještě našla interview s Kendallem k té premiéře TIU, které natočilo Cambio:).
Mluví tam o 1D (překvapivě:D), o fanoušcích a na konci ukazuje své tetování, které si nechal vytetovat pro nás Rushers. Podívejte se na to:).

zdroj: http://www.youtube.com/user/cambioconnect

Rozhovor s bubeníkem Big Time Rush...Jordanem Polsky (bigtimerushtv.com)

26. února 2013 v 22:09 | *KKRusher
Takže mám tu rozhovor s Bubeníkem Big Time Rush ,Jordanem Polsky.


Co je to nejbláznivější BTR fanouškovské setkání,které jste kdy viděl?
Kdykoli bychom cestovali v zámoří, tam by byli stovky fanoušků čekající na nás na letišti a v hotelech. Nikdy jsme nevěděli, jak přesně věděli,kam poletíme,nebo v jakém hotelu jsme bydleli, ale oni byli vždy tam! Když jsme byli v Argentině, jsme přecházeli ulici, a fanynka běžela na nás. Viděl jsem ji a zařval: "Pozor!", Protože velký autobus se právě mrskal za rohem . Ačkoli ona nerozuměla anglicky, pochopila, co jsem se snažil říct, a rozběhla se zpátky na chodník. Mohla napálit do autobusu, bylo to děsivé.f

Jaká je vaše oblíbená píseň BTR zahraná na koncertě?
"Windows Down!" Woo Hoo!

Jak jste se stal bubeníkem Big Time Rush?
Můj kámoš byl v osazenstvu a já jsem mu napsal,jestli neví o někom kdo hledá bubeníka.Napsal,že ne a za 20 minut mi odepsal,že je jejich bubeník opustil.A kdybych jsem přišel do zkušebny studia ,okamžitě by byl koncert můj. A měl pravdu!

Kdy jste věděl,že chcete být profesionálním bubeníkem?
Nepamatuju si kdy to přesně bylo,ale v mé ročence ze základky ,když jsem chodil do 5.třídy ,to říká má fotografie: "Ambice:. profesionální bubeník." Takže je to už hodně dlouho!

Kolik hodin denně jste cvičil na bicí,když jste byl malý?
Začal jsem hrát už v 7 ,ale to jsem zatím nebral vážně,až ve 14.

Jaké rady máte pro děti,které se chtějí stát profesionálními hudebníky?
Buďte hodní,na to,co děláte. Praxe,praxe,praxe. Zůstaňte u řízení.Pokud jste vášniví,nic vás nemůže zastavit.
Naučte se o tom co nejvíce,co všechno je možné ,dokonce i malé věci,které s tím nepotřebujete dělat.Vše to pomáhá.

Jaká je vaše vysněná kapela,ve které byste chtěl hrát?
V noci se mi doslova zdálo o hraní v Green Day.Oni jsou moje největší inspirace.A jednou jsem s nimi hrál na pódiu. Ale také Queen je jedna z mých kapel všech dob.A nebylo by pro škodu hrát pro Muse.

Jakou knihu byste doporučil 10-ti letým?
Miluju komiksy.Jeden z mých prvních/úvodních komiksů byl Archie Digests.Nejsem si jist,jestli je to cool pro 10-ti leté v dnešní době,ale v mém šatníku jich mám spoustu.

Rozhovor se Stephenem Kramer Glickmanem o BTR

27. prosince 2012 v 22:45 | *KKRusher
Není to sice nejnovější ,je to z 10.prosince ,ale to vůbec nevadí....
Mám tu rozhovor se Stephenem,na otázky se ptalo ClevverTV :)jo a trošku jsem ho zkrátila ,snad neva :D :


Jste fanoušek "Big Time Rush"? Pak se budete určitě chtít podívat na náš nový chat s veselým Stephenem Kramer Glickmanem.

Season 3 z BTR se probíhá a brzy gang zamíří zpět k filmové sezóně 4. Museli jsme chatovat se Stephenem o všem o show, co se opravdu děje v zákulisí, a jeho super cool nových projektech.

Stephen: Opravdu jsem si užil Bel Air Rush, protože já jsem vyvěsil ven s Alfonsem Ribeiro z Fresh Prince, Fabiem, Rachel Crow a tygrem ve stejný den. To byla TON legrace. Ale moje oblíbená epizoda sezóny 3 byl Big Time Crash, protože jsem se dostal do hostování s Ciara Bravo a musíme hrát sami. To bylo docela milé!

CTV:Můžete nám říct nějaké bláznivé věci,které dělal když jste byl jako Gustavem. Jaký byl váš oblíbený kousek, nebo věc, kterou jste dostal udělat?
S: Nejlepší kousek někdy byl dostat přejet Snoop Dogga v Big Time Vánoce. Snoop Dogg může běžet na mě KDYKOLIV.

CTV:Jaká je vaše oblíbená věc na hraní Gustava?
S: Jsem opravdu rád za jeho oblečení. Vždycky jsem byl velkým fanouškem hip hop oblečení a jsem vždy mimo kontrolu značek, jako Trap House, Diamond, Pink Dolphin aby viděli, co se dá sehnat. Ale během první sezóny se jeden z mých snů splnil, když jsem dostal od Sponzorů LRG, protože Gustavo nosí LRG. Byl jsem sponzorován LRG již téměř ani čtyři roky a vedou mě svěží na všech velkých červených kobercech. To je dost nemocný! Také většina mikin,které nosím na show byly ručně vyráběné jedním z druhů jen pro mě stejnými lidmi, které tvoří Lady Gaga kostýmy.
CTV:Co se děje za scénou s BTR. Líbí se vám vytáhnout hodně žertů? Jakékoliv jam sessions?
S: Vy to víte! Kendall je jam session král. Hrál jsem na klavír po dobu 30 let tak ho a já jam po celou dobu. Ten kluk je sladká Guitarist.
Pokud jde o žertíky, nejlepší vtip ,který se stal byl před několika lety. Carlos právě viděl Paranormal Activity film a velmi se bál duchů. Jednou v noci tam byl výpadek proudu na parkovišti a všichni řekli,že půjdou domů. Logan a já jsme šli do Carlosovy šatny a schovali jsme se ve tmě. Když Carlos vstoupil do místnosti pomocí jeho mobilního telefonu jako vodítko pro způsob, skočili jsme se na něj. Vykřikl a rozběhl se pryč křičí "víte, já mám strach z démonů!!"

Nejlepší vtip vůbec.

CTV:Big Time Rush byl pro Nickelodeon velký. Co je na show, která si myslíte, že lidé opravdu milují?
S:Moji psi!! Ty děti jsou tak talentovaní! Žádná jiná síť nemá to, co máme. Čtyři kluci, že umí zpívat, jsou úžasně sladcí svým příznivcům, mohou tančit, mohou působit, mohou napsat písně, které jsou k popukání a mohou vyhodit reproduktory ven! Tyto chlapce, aby tato show údeřila a jsem velmi hrdý na to, aby mohli volat jim moji přátelé ... nebo moje psy. Lol

CTV: Nějaká zpráva pro fanoušky?
S: Věřte v sebe sama.Neposlouchejte ti co nenávidějí.Každý ví,že ti co nenávidějí skončí u práce na čerpací stanici.Tak co na ten rozhovor říkáte? :D Docelá vtipné....dalo mi to dost práce i když pár věcem na tom ještě trochu nerozumím :D ,snad něco z toho aspoň trochu pochopíte .
Ta poslední věta je nej :))) ....nebo ta kde Stephen vypráví o tom vtípku co udělal s Loganem Carlosovi :DDD .Bych u toho umírala smíchy :D :))
 
 

Reklama